Meer weten?

Handige contactgegevens

Contact Eindhoven

  Stedelijk opdrachtgever Eveline Wauters:                         e.wauters@eindhoven.nl

 Contact Enschede

  Stedelijk projectleider Jeroen Jonker:                                   j.jonker@enschede.nl

 Contact Leeuwarden

 Stedelijk projectleider Marloes Schreur:                        marloes.schreur@leeuwarden.nl

     Contact Utrecht 

   Stedelijk projectleider Antoniek Vermeulen:                    antoniek.vermeulen@utrecht.nl 

     Contact Zaanstad

  Stedelijk projectleider Mark Koetsier:                                   m.koetsier@zaanstad.nl

 

Algemene vragen City Deal   

Voor informatie over o.a.:  

  • de opzet van City Deal Inclusieve Stad
  • de experimenten van de City Deal Inclusieve Stad
  • de betrokkenheid van (instanties van) Rijksoverheid
  • het verkennen van mogelijke samenwerking
  • verzoeken voor interviews / persvragen
  • het verzorgen van inhoudelijke bijdragen op       congressen        

Landelijk projectleider Hans Weggemans: info@hansweggemans.nl                     

Landelijk procesbegeleider Veerle Petit: info@veerlepetit.nl